LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Parapijos perdavimo diena

 
2019-08-13
Parapijos perdavimo diena

Šiandien 12 val. į bažnyčią susirinko gausybė parapijiečių ir svečių dalyvauti parapijos perdavimo ceremonijoje. 

Joje dalyvavo Telšių vyskupijos kurijos kancleris kun. Haroldas Šneideraitis, klebonas kun. Vilius Viktoravičius, naujasis parapijos klebonas kun. Mindaugas Šlaustas, parapijoje besidarbuojantys kunigai, Klaipėdos dekanas Šv. Kazimiero bažnyčios klebonas kun. Rolandas Karpavičius bei evangelikų liuteronų kunigas Reinholdas Moras.

Ne dažnai vykstančioje ceremonijoje daugelis mūsų dalyvavo pirmą kartą. Tai aktas, kuriuo buvęs klebonas perduoda parapiją naujai paskirtajam. Šis visų akivaizdoje pasako tikėjimo išpažinimą „Tikiu“, prisiekia vadovauti parapijai, remdamasis Bažnyčios mokymu ir išlaikydamas ištikimybę popiežiaus primatui. Tada, šią priesaiką pasirašęs, pabučiuoja Evangelijos knygą. Dėl perduodamos parapijos pasirašo ir senasis klebonas, perduodamas bažnyčios ir Tabernakulio, kaip švenčiausios vietos joje, raktus. Perdavimo aktą pasirašė ne tik abu klebonai, kurijos kancleris ir Klaipėdos dekanas, bet ir keletas parapijos žmonių.

Jaudulys tvyrojo ne vien abiejų klebonų, bet ir visų bažnyčioje susirinkusiųjų širdyse. Klebonas Vilius Viktoravičius išsakė trumpą palinkėjimą naujajam klebonui Mindaugui Šlaustui: „Mylėk šiuos žmones, ir viskas bus gerai...“. Klebonas Mindaugas savo žodyje pažadėjo tikėjimo kelionėje keliauti su visa bendruomene ir kartu atsiliepti į Dievo valią.

Ceremonijos pabaigoje parapijiečiai pasveikino naująjį kleboną kun. Mindaugą Šlaustą, pradėjusį eiti šias pareigas.

Viešpatie, laimink naująjį mūsų parapijos vadovą!

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas